SPORTOVNÍ DRUŽSTVO MUŽŮ

 

 

FOTOGALERIE DRUŽSTVA MUŽŮ

 

 

VIDEOGALERIE DRUŽSTVA MUŽŮ

 

 

Složení teamu:

Koš -                 Radek Dopirák (Šuspajtl) ,  Jiří Engel (Maďar), Fait Pavel ml. (Pavlík)

Savce -             David Hrubant (Dáda),  Jiří Engel (Maďar)

Stroj -                Lukáš Jiránek (Svěrkoš), Radek Červík (Červajs), 

Béčka -             Tomáš Janda (Hebl) ,  Martin Růžek (Vingl)

Rozdělovač -   Ondřej Beneš (Beny), Marek Engel (Lachtan)

Pravý proud -  David Dopirák,  Jiří Engel (Maďar)

Levý proud -   Milan Lavička,  Jiří Janda (Jiřina)

 

 

 

Sezóna 2014

 

 

3.5.2014 - Okrsková soutěž v Neuměři

Po přestávce opět soutěžíme.

Na okrskové soutěži jsme obsadili DRUHÉ MÍSTO.

 

 

 

 

Sezóna 2012

 

 

6.  a 7.7.2012  - Blovice

 

Mistrovství ČR jednotek SDH obcí ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel v Blovicích 

Foto:

http://hasiciholysov.rajce.idnes.cz/MCR_VZOHV_Blovice_6.-7.7.2012/

 

 

Radio:
http://www.rozhlas.cz/zpravy/spolecnost/_zprava/1082878

Video:
http://www.pozary.cz/clanek/56390-historicky-i-mistrovstvi-cr-ve-vyprostovani-pro-dobrovolne-jednotky-je-minulosti/ 

 

nebo

 

http://www.youtube.com/watch?v=4DmKQ2a2qoE&feature=share

 

článek v Domažlickém deníku

 

http://domazlicky.denik.cz/zpravy_region/holysovsti-hasici-skoncili-posledni-ale-ziskali-zkusenosti-20120712.html

 

 

 

 

23.6.2012 – Plzeň – Košutka

 

Krajská soutěž ve vyprošťování

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                    

Hasiči z Holýšova vyhráli krajskou soutěž ve vyprošťování

 

V Plzeňském kraji působí celkem 21 jednotek dobrovolných hasičů, kteří jsou předurčeni pro zásahy u dopravních nehod. V sobotu 23. června proběhla v areálu centrální požární stanice v Plzni-Košutce krajská soutěž dobrovolných hasičů ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Mezi sebou spolu soupeřili jednotky z okresu Rokycany, Klatovy a Domažlice. Za domažlický okres se soutěže zúčastnili dobrovolní hasiči z Holýšova.

Za každou jednotku soutěží 4 členné družstvo. Pro soutěže ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel je zadáno 20 scénářů nejčastějších vážných dopravních nehod. Družstvo je před odstartováním pokusu mimo prostor připravované dopravní nehody, takže do poslední chvíle neví, jaká dopravní nehoda ho čeká. Úkolem družstva je bezpečné a efektivní vyproštění zraněné osoby z havarovaného vozidla za použití nářadí používaného v jednotkách požární ochrany a za použití taktických a odborných postupů. Součástí vyproštění zraněné osoby je také poskytnutí první předlékařské pomoci a transport zraněné osoby do vozidla ZZS. Na zajištění místa dopravní nehody, stabilizaci vozidel, vyproštění zraněné osoby z havarovaného vozidla a zamezení úniku kapalin z vozidla mají družstva časový limit celkem 20 minut. Hodnotícími kritérii jsou taktika zásahu, technika provedení zásahu a předlékařská pomoc.

Jednotku dobrovolných hasičů v Holýšově reprezentovali: Marek Engel, Radek Dopirák, Lukáš Jiránek, Tomáš Janda. Své znalosti a dovednosti získané pravidelným školením a výcviky plně zúročili. V konkurenci jednotek okresů Plzeňského kraje se prosadili a umístili se na 1. místě. Vítězství v krajské soutěži jim zajistilo postup na Mistrovství České republiky dobrovolných hasičů ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel, které proběhne 7. července 2012 v Blovicích.

Radek Dopirák

 

Fotky zde !!!

 

Článek v Domažlickém deníku : http://domazlicky.denik.cz/zpravy_region/dobrovolni-hasici-z-holysova-vyhrali-kraj-a-tim-i-nominaci-na-mistrovstvi-cr-201.html

 

 

 

12.5.2012 – Okrsek  Štíchov

Dne 12.5.2012 se konala okrsková soutěž okrsku Holýšov ve Štíchově.

Muži skončili celkově na 5. místě.

Štafeta: 80,60 s

Útok: 20,52 s

celkový čas: 101,12 s

 

 

 

 

 

 

Sezóna 2011

 

 

16.4.2011 – Domažlická věž

Domažlická věž 2011

Dne 16.4. 2011 se SDH Holýšov účastnilo již osmého ročníku tradičního závodu – výstupu na domažlickou věž. Přes skeptické vyhlídky Davida Dopiráka a Milana Lavičky se závod proměnil v kategorii do 30 let v triumf holýšovských es. 

            Milan startoval s nižším startovním číslem a po výstřelu a zmizení v útrobách dominanty domažlického náměstí se časomíra zastavila na 1:29,09. To pro Milana znamenalo průběžné vedení závodu. To mu vydrželo do té doby, než se na start postavil David, který po předchozích dvou letech, kdy obsadil pokaždé druhou příčku, měl za cíl jediné. Sesadit Milana z průběžné vedoucí pozice a pokud možno se sám na ni udržet. „Po stisknutí tlačítka jsem se bál zeptat na čas, protože jsem ke konci hodně vytuh a zpomalil. Když mi pak slečna z ruční časomíra řekla, že by to mělo být něco okolo jedné minuty a dvacetičtyř sekund, spadl mi obrovský kámen ze srdce.“, řekl exkluzivně pro www.hasiciholysov.cz David, který se s výsledným časem 1:23,60 dostal do vedení. Na start nastupoval  Jiří Herian, vítěz minulého ročníku a poslední člověk, který by mohl zamíchat pořadím. Po výstřelu všichni bedlivě pozorovali, jak ubíhají sekundy na časomíře. Čas prolítl hranici jedné minuty a dvacetitří sekund a David se již mohl radovat z vítězství, a dokonce se čas nezastavil ani před děvetadvacátou sekundou druhé minuty a tak se mohl radovat i Milan.

            Celkově tedy David obsadil první místo, Milan místo druhé a Holýšov zas jednou ukázal, že se s ním musí ve světě počítat J

David Dopirák – 1. Místo

Milan Lavička – 2. místo

http://www.pozary.cz/clanek/41456-vystup-na-vez-2011-domazlice

 

 

26.3.2011 

Jablonec nad Nisou

 halové MČR

Jablonec nad Nisou – halové MČR

Dne 26.3. 2011 se konalo v Jablonci nad Nisou již XXV. halové mistrovství České republiky mužů ve dvou disciplínách požárního sportu.  SDH Holýšov zde reprezentovali v běhu na 100m s překážkami David Dopirák a Milan Lavička a s vypujčenými členy SDH Hubenov - Milanem Netrvalem a Tomášem Hosprem - zde běžela pod hlavičkou Holýšova i štafeta.

      David prvým pokusem zaběhl čas 17,19s, kterým pohodlně postoupil z 11. místa do druhých pokusů, do kterých z více než dvou set mužu postupovala pouhá šedesátka. Ve druhém pokusu se mu bohužel nepodařilo zapojit rozdělovač a tak mu výsledný čas vynesl místo 13..

     Milan postoupil do druhého kola z 20. místa časem 17,93s. Druhým pokusem ještě vylepšil na 17,33s a to mu stačilo na krásné 16. místo.

    Štafeta Holýšova se také v Jablonci neztratila. Časem 60,77s se umístila mezi 32 štafetami z celé ČR na 6. místě. Nutno dodat, že jsme na místě museli narychlo sehnat závodníka na třetí úsek štafety, po té co nám Jakub Paulíček ze Širokého Dolu oznámil, že kvůli zdravotnímu stavu raději startovat nebude.

   První závod lze tedy považovat za úspěšný odrazový můstek  do nadcházející sezony 2011.

Záznam je možné sledovat na www.hasici150.tv

 

 

 

 

 

 

Sezóna 2010

 

 

22.5.2010 – Dolní Kamenice

Dne 22.5.2010 se konala soutěž okrsku č.13 Holýšov v Dolní Kamenici.

Družstvo mužů:

Štafeta - 52,3s

Útoky:

1. útok - 32,13s

2. útok - 22,13s

Celkové umístění: 2.místo

 

 

15.5.2010 – Horní Kamenice

Sportovní družstvo mužů se zúčastnilo soutěže 15.5.2010 o putovní pohár v Horní Kamenici.

1.útok - 18,41s

2.útok - N

3.místo

Fotografie najdete v galerii.

 

 

8-9.5. 2010 - Plzeň

Hasičský víkend v Plzni

Ve dnech 8.-9.5 2010 jsem se zúčastnil dvou závodů v běhu na 100m s překážkami, které se nesly ve znamení vylepšování osobního maxima. V domácím treninkovém prostředí jsem se cítil skvěle a byl jsem velmi ambiciózní.

V sobotu 8.5. se konal závod Českého Poháru Velkopopovického Kozla ‘Plzeňská stovka’, kde jsem po uhlídání obou rozdělovačů nejprve zaběhl čas 17,50, který jsem druhým pokusem vylepšil na výsledných 17,20. Výsledek stačil na 21. místo ze 113 zúčastněných a připsal sem si historicky první body.

V neděli 9.5. jsem vyrazil na dorosteneckou soutěž ve ‘stovce’, na tradiční Memoriál Vendulky Fránové, kde jsem dovršil tento veleúspěšný víkend. Ambice a hřebínek mi srazil hned první pokus, kdy jsem po dlouhém zapojování středů zkusil rozdělovač bezúspěšně ‘třísknout’. Do druhých pokusů jsem tedy nastupoval s časem 27 sekund a nějaké drobné. Chtěl jsem si druhý pokus pojistit, což jsem také udělal. Tento pojištěný čas (17,35) se stal zároveň časem vítězným ze základního kola. Po základních rozbězích dorostenek jsem nastupoval na čele nejlepší dvacítky závodníků a opět jsem vylepšil čas a i své osobní maximum na 17,12. Následovalo superfinále. Čtyři nejlepší se utkali po dvou a do posledních rozběhů postupoval vítěz pokusu, nikoliv ten s nejlepším časem jako doposud.  S prvním závodníkem jsem si poradil celkem snadno a jelikož nešlo o čas ale o postup, do cíle jsem doklusal abych šetřil síly.

Finále. Přátelsky si poplácnem se soupeřem a oba ještě mírně udýchaní z předchozího rozběhu zaklekáváme do bloků. Start. Bariera se povedla na výbornou a soupeř se mi ztratil z periferního vidění. Na kladině náskok ještě o malinko zvýším, soupeř mi však stále v těsném závěsu dýchá na záda. Středy bez menších problémů zapojuju. Rozdělovač. Brzdím. Natahuju ruku a na jistotu zapojím. Proudnici zapojím bez menších problémů téměř po slepu. Protínám cílový paprsek. 16,97. Vítěz.

Vyhrál jsem tedy co se dalo. Domů jsem přivezl pohár, medaili, novou přilbu, triko Memoriálu a finanční odměnu.

Abych to tedy shrnul tak ze sedmi víkendových rozběhů, sem si svůj rekord posunul celkem 4x a mé vyhlídky do budoucna se opět vylepšili. Díky všem co mi drželi palce, Lukášovi za odvoz, fanouškům a hasičským kamarádům za povzbuzování :)

David Dopirák :)

Fotky od Davida

 

 

24-25.4.2010 –

Jablonec nad Nisou

Ve dnech 24.-25.4. 2010 jsem se zúčastnil halového MČR v Jablonci nad Nisou. V disciplíně 100m překážek jsem za SDH Holýšov s časem 18,06s postoupil do finálových rozběhů, kde jsem po zaváhání na rozdělovači zaběhl čas 18,30s. Výsledný čas mezi nabitou konkurencí téměř 250 závodníků stačil na 46. místo.

Štafetu jsem zaběhl za družstvo z Bystřice nad Úhlavou, kde jsem běžel úsek druhý tj. barieru. Bez menších problému jsem po 100 metrech předal proudnici, ale po špatném úchopu a následném zachycení hadice o náběh na úseku třetím štafeta skončila s písmenem “N“.

              Druhý den se začínalo štafetami. Zde jsem běžel za HZS Plzeň A. Po chybičce na domku jsme se s jinak bezchybnou štafetou mezi 33 čtveřicemi umístily s časem 63,57s na 18.-19. místě.

V běhu na 100m překážek jsem za HZS Domažlice zaběhl v prvním pokusu 17,99s a v druhém po velice slibném začátku mě zradila hadice, zaseknuvší se o seběh. Čas za kladinou byl 9,0s (pro srovnání držitel národního rekordu Jakub Pěkný má 8,8s). Nicméně z Jablonce jsem si odvezl nové osobní maximum a skvělé vyhlídky na lepší časy.

       Organizace a úroveň závodů byla špičková. Celá akce byla živě přenášena na hasičské televizi www.hasici150.tv, kde je možno shlédnout celý záznam z obou dnů. Máte-li zájem se na mě podívat tak 24.4. jsem měl startovní číslo 38. v prních rozbězích a 25. ve druhých + štafeta číslo 9. Druhý den jsem měl oba pokusy číslo 161. a štafety číslo 2.

       Pro mě to byl skvělý vstup do sezóny 2010. A nějaké předsevzetí do dalších závodů?? Využil bych slova Winstona Churchilla, která vyřkl po zvolení před sněmovnou. „Nemohu vám slíbit nic, jen krev,dřinu, pot a slzy“

                          David Dopirák

Fotky od Davida

 

 

10.4.2010 – Domažlická věž

Dne 10.4. 2010 jsme se zúčastnili, tak jako každý rok, výstupu na Domažlickou věž a opět se naši borci mezi necelými šedesáti účastníky neztratili. Bohužel nemoc a zranění zúžili původní výpravu ze čtyřech na polovinu a tak nakonec na nástupu před dominantou domažlického náměstí hájili v kategorii do 30 let holýšovskou stáj dva koně z řad dorostu. Jako první se se startovním číslem 44 vydal na trať proloženou téměř dvěma stovkami schodů David Dopirák, který chtěl, pln ambicí, minimálně obhájit loňskou druhou příčku. Do cíle vpadá v čase 1,30.00, ale něco není v pořádku. Časomíra se zastavuje až v čase blízko ke 2,5 minutám, po té co někdo z přítomných zapojil zpět kabel do spínače, který David rozpojil. Po dramatickém čekání na rozsudek pořadatelů, po návrzích neplatného pokusu či druhého pokusu se nakonec přistoupilo na čas, který byl naměřen stopkami v cíli a tak si David spolu s časem 1,30.00 odváží z Domažlic o 7 vteřin vylepšené osobní maximum a 2. místo za Jiřím Herianem ze sousední Horní Kamenice. S číslem 45 Davidovi “v patách“ vybíhá Pavel Fait, který, když zohledníme fakt, že se o jeho startu rozhodlo v den soutěže, tudíž nemohl trenovat na jednu z fyzicky nejnáročnějších soutěží v okolí, zaběhl slušný čas 2,07.17. Úroveň se rok co rok zlepšuje a tak letos tento čas stačil až na 33. místo.

 

 

 

 

Sezóna 2009

 

 

Složení teamu:

Koš -                 Radek Dopirák ,  Jiří Engel (maďar ml.)

Savce -             David Hrubant (dáda)

Stroj -                Radek Červík (červajs),  Lukáš Jiránek (svěrkoš)

Béčka -             Tomáš Janda ,  Bronislav Říčka (potůček)

Rozdělovač -   Milan Lavička ,  František Novák (šavlička)

Pravý proud -  David Marcell (junák)

Levý proud -   Jiří Janda

 

 

26.9.2009 – Červený Újezd

Muži se zúčastnili soutěže "Osmiček" 26.9.2009 v Červeném Újezdě. Obsadili 6.místo.

1.útok -  39,85 s


2.útok -  35,31 s

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

22.8.2009 - Neuměř

V sobotu 22.8.2009 se družstvo mužů zúčastnilo soutěže "O pohár starosty Neuměře" . Tato soutěž se mužům nepovedla.


1. útok - 20,63s


2. útok - 22,81s

obsadili 12. Místo

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

8.8.2009 -  Ves Touškov

Muži se zúčastnili noční soutěže v obci Ves Touškov. Po prvním nepovedeném útoku se nedostali do finále.

1.útok - 35,77s

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

8.8.2009 - Kostelec

Družstvo mužů se zúčastnilo soutěže v Kostelci dne 8.8.2009

1.útok - 16,47s
2.útok - 16,54s

Obsadili
3.místo

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

18.7.2009 – Dolní Kamenice

Muži se zúčastnili soutěže v Dolní Kamenici "O zlatou helmu" 18.7.2009. Obsadili 3.místo. Počasí bylo totálně nepříznivé a pršelo celou dobu.

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

11.7.2009 - Všekary

Družstvo mužů soutěžilo 11.7.2009 ve Všekarech.

Obsadilo desáté místo.


1. útok – N


2. útok 22,95s

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

4.7.2009 - Lisov

Družstvo mužů soutěžilo 4.7.2009 v Lisově.

Obsadilo osmé místo.

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

13.6.2009 - Honezovice

Družstvo mužů soutěžilo 13.6.2009 v Honezovicích.

Družstvo se umístilo na 3. místě.

1. útok  - 17.58 s

2. útok  - 18.11 s

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

23.5.2009 - Kvíčovice

23.5.2009 se konala okrsková soutěž okrsku Holýšov č.13 v požárním sportu.


Muži se umístili na
2.místě.

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

16.5.2009 – Horní Kamenice

Družstvo mužů soutěžilo 16.5.2009 v Horní Kamenici.


   1.útok - 41,82s


    2.útok - 28,06s

umístění:  5.místo

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

8.5.2009 – Hradec u Stoda

Družstvo mužů soutěžilo 8.5.2009 v Hradci u Stoda.


Časy:       20,52 s


                  21,54 s

umístění: 9.místo

Fotografie a video najdete v galerii.

 

 

4.4.2009 – Domažlická věž

V sobotu 4. Dubna se zúčastnili tři naši členové VÝSTUPU NA DOMAŽLICKOU VĚŽ a slavili velký úspěch.

Info od Jiřího Engela:

Jednalo se již o 6. ročník ve výstupu na domažlickou věž. Této soutěže se zúčastňujeme již 6 let. Je to velmi náročná soutěž jak na psychiku, tak na fyzickou náročnost každého jedince. Na této věži musí každý závodník být vybaven PS II, zásahové rukavice, zásahové boty, dýchací přístroj, přilbu a hadici ,,C".  Každý závodník tedy měl na sobě minimálně o dvacet kilo navíc. Sto devadesát čtyři schodů je třeba na zdolání ze své osy vychýlené dominanty Domažlic. Sto devadesát čtyři schody různého sklonu, výšky, šířky i povrchu. Výška věže je 56 metrů a je nakloněna o 59 cm ze své osy. Této soutěže se zúčastnilo na sedmdesát hasičů z okolí Domažlic, a jiných měst v ČR a nesmím zapomenout na naše kolegy z Německa. Naši členové se zde umístily na krásných místech a to David Dopirák na krásném 2. místě s časem 1:37,11 minuty, zde bych si dovolil ještě podotknout, že mu první místo uteklo pouze o 11 setin sekundy, což nás všechny drobet mrzelo, ale 2. místo je také krásné. Na 16. místě se umístil Radek Dopirák s časem 1:56,31 minuty a na 37. místě Tomáš Janda s časem 2:34,60 minuty. Do dalších ročníků ve výstupu na věž přejeme klukům hodně štěstí a hlavně síly.

David Dopirák skončil na 2. místě

Radek Dopirák skončil na 16. místě

Tomáš Janda skončil na 37. Místě

Fotky z výstupu zde.

Celkové pořadí najdete zde.

 

 

 

 

Sezóna 2008

 

 

27.9.2008 - Březí

Článek, který v pondělí vyšel v Domažlickém deníku si můžete přečíst zde.

A tady máte dopis, který byl poslán redakci Domažlického deníku:

Dobrý den.
 Chtěl bych reagovat na článek, který vyšel ve Vašem deníku dne 29.9.2008 "Na hasičské soutěži v Březí se spolu poprala družstva". Věřím, že nebude vyslyšen jenom názor jedné strany, jak ve svém článku napsala paní Helena Bauerová, ale i strana druhá.
 
 Tímto nepravdivým článkem bylo poškozeno dobré jméno holýšovských hasičů a hasiček, a proto musím na tyto lži reagovat. Na každé soutěži dle pravidel má být dostatečný počet rozhodčích, což na této soutěži rozhodně nebylo. Při druhém útoku žen z Pasečnice, evidentně košík po ukončení požárního útoku nebyl našroubován na savici. Po vyjmutí přívodního vedení ke stroji, "košíkářka" z Pasečnice držela košík tzv. obouruč přimáčknutý k savici. Dle pravidel měl rozhodčí toto přívodní vedení zkontrolovat a vydat povel k rozpojení tohoto vedení. Kdyby tomu tak bylo, evidentně by košík ze savice spadl a pož. útok by byl neplatný. Ale rozhodčí nebyl v dohlednu, protože byl, zaměstná u jiného stavu. Stále se v článku odvolává na pravidla požárního sportu, ale tyto pravidla rozhodně dodržována nebyla. Byl podán ústní protest ze strany žen z Holýšova a Meclova. Tento spor nemohl být objektivně posouzen, protože žádný přihlížející rozhodčí nebyl přítomen pro kontrolu kompletnosti přívodního vedení. Když jedna hasička z Holýšova slušně projevila svůj názor, tak "slušný" hasič z České Kubice zařval " Drž hubu ty k..... . Tomu říkám úcta k ženám ! Hasič z Holýšova se samozřejmě své kolegyně zastal a poté si oba rivalové šli naproti, aby si to ústně vysvětlili. Hasič z České Kubice jako první chytil holýšovského pod krkem a pak začala rvačka. Nevíme, kde berete tyto nesmysly, že rvačku začal holýšovský hasič, paní velitelko pasečnických žen AlenoKaufnerová. Vy jste tento incident viděla? Pokud ano, tak jistě víte, proč tento vznikl . Kam se poděla poctivost dobrovolných hasičů ? Jeden procházející hasič mi na tuto otázku odpověděl: " Na to se již dávno nehraje. " Na fotce v Domažlickém deníku to ženám z Pasečnice moc sluší, ale škoda že tam není fotka z konce požárního útoku. Byl v tento moment namontován košík nebo nebyl. Blehopřejeme hasičkám z Pasečnice ke třetímu a hasičům z České Kubice k prvnímu místu. Jistě mají velkou radost.
 Kolektiv sportovců z Holýšova

 

 

16.8.2008 - Neuměř

Sportovní družstvo se zúčastnilo soutěže v Neuměři dne 16.8.2008. Obsadilo 6. místo.

1.útok - 20,27s


2.útok - 23,02s

 

 

19.7.2008 - Všekary

Dne 19.7.2008 se sportovní družstvo mužů zúčstnilo soutěže ve Všekarech a obsadilo 5.místo.


1.útok :  33,96 s


2.útok :  17,81 s

 

 

24.5.2008 - Staňkov

24.května se sportovní družstvo zúčastnilo soutěže ve Staňkově. Družstvo skončilo na čtvrtém místě.

1.útok : 25,86

2.útok : 20,36

 

 

10.5.2008 - Holýšov

10.5.2008 se obě sportovní družstva zúčastnili Okrskové soutěže v Holýšově.

Družstvo "A" obsadilo 2. místo a družstvo "B"  obsadilo 3.místo.

                     Družstvo "A"                    Družstvo "B"                

Štafeta:          68,63 s                                    73,60 s

Útok:              20,31 s                                    22,19 s

 

 

Sezóna 2007

 

 

22.9.2007 - Březí

Družstvo mužů a nově vzniklé družstvo mužů B vyrazili na soutěž do Březí. Počítal se součet časů.

Družstvo "A" obsadilo 3. místo a družstvo "B"  obsadilo 4.místo

Nástřikové terče:

                 Družstvo "A"                    Družstvo "B"

1.útok:        18,26s                              21,06s

2.útok         18,28s                              22,86s

 

 

 

18.8.2007 – Pohár starosty Neuměře

18. 8. 2007 se sportovní družstvo zúčastnilo soutěže v požárním útoku "O pohár starosty Neuměře".

1.útok : 21,28 s

2.útok : 20,91 s

Obsadilo 7. místo

.

 

 

16.8.2007 – Nové dresy

DSC00150..jpg

DSC00151..jpg

 

 

14.7.2007 – Všekary Memoriál Radka Gilla

Sportovní družstvo se zúčastnilo 14.7.2007 "Memoriálu Radka Gilla" ve Všekarech. Zde dosáhly zatím svého rekordu 16,84s  ve velmi silné konkurenci.

 

 

5.7.2007 - Lisov Memoriál J. Faita

Sportovní družstvo skončilo na 5.místě s časem 18,69.

Fotografie ze soutěže naleznete v GALERII.

VIDEO je zde:    Útok 1            Útok 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist