Memoriál Jindřicha Zavadila

INDEX

Jelikož Sbor dobrovolných hasičů v Holýšově dlouhodobě nepořádal žádnou soutěž, rozhodly jsme se toto změnit.

Protože Holýšov nemá žádný vhodný prostor pro pořádání soutěže v požárním útoku, rozhodlo se zorganizovat závod požární všestrannosti pro mladé hasiče.

Celá myšlenka vznikla v roce 2012, od této doby se vybíral vhodný prostor pro tento typ závodu. V roce 2012 taktéž proběhl cvičný závod pro mladé hasiče Holýšov v prostorách bývalého tankodromu v Holýšově. Tento prostor je sice dostatečně prostorný, ale bohužel se nachází mimo město a chybí zde jakákoliv infrastruktura, pomocí které by se dalo vytvořit vhodné zázemí pro větší počet závodníků. Z tohoto důvodu byl prostor bývalého tankodromu zamítnut.

V roce 2013 byl vybrán prostor nacházející se v centru města, který postupně přechází v les nad městem. Jelikož se v blízkosti nachází kulturní dům, který má vytvořené zázemí pro velký počet osob, jeví se tento prostor jako nejvhodnější. Z toho důvodu bylo rozhodnuto že se závod uskuteční zde.

V roce 2014 byl vybrán název závodu, který nese jméno našeho dlouholetého kolegy Jindřicha Zavadila, který v roce 2011 zemřel.

První ročník

První ročník proběhne 24.10.2015 od 7 hodin.

Přesné informace zde:  První ročník

Fotografie z prvního ročníku

Informace o závodu Nultý ročník

4.10.2014 proběhne nultý ročník závodu. Do tohoto závodu je pozván omezený počet sborů a slouží pouze k ověření toho, že jsme schopni takovýto závod zabezpečit.

Závod požární všestrannosti proběhne na trati dlouhé 2.5 km v členitém terénu. Na této trati je rozmístěno 8 disciplín, kde jednotlivý závodníci plní úkoly dle směrnic hry Plamen.

Celé propozice k závodu, včetně mapy trasy, je možné shlédnout v přiloženém dokumentu.

Když budete mít chvíli čas, přijďte se na nás podívat.

Toto je zatím vše k připravované soutěži v roce 2014.

Další informace budou dostupné na našich stránkách www.hasiciholysov.cz.

Beneš Ondřej

Vedoucí Mladých hasičů Holýšov

Propozice soutěže ZDE.

2014

Takže memoriál je úspěšně za námi, nakonec se ho zúčastnilo 28 soutěžících ze sborů SDH Staňkov, SDH Koloveč a SDH Holýšov.

Jelikož se akce zdařila, bude v následujících letech pokračovat.

Fotky ze soutěže jsou zde:

Výsledková listina ZDE.

Čau Beny